בית דפוס דיגיטלי לכל כיס

 

כמעט כולנו, אם לא רוב רובנו, זקוקים מתי שהוא לשירותים של בית דפוס בין אם זה בשביל הדפסת פוסטר, הדפסת הזמנות לחתונה, הדפסת כרטיסי ביקור ספר מחזור, או כל עבודת דפוס אחרת, ולמי אנו פונים כשאנחנו צריכים בית דפוס, בדרך כלל לדפוס המקומי, דפוס ברמת גן, דפוס בגבעתיים, או בכל מקום אחר.

 

כיום בתי הדפוס שינו את פניהם, והם מותאמים ובנויים, לתת מענה, גם ללקוחות פרטיים ובכל גיל.

 

לילדים, את הצרכים לבתי הספר, לנערים, ספרי מחזור, והדפסת עבודות גדולות יותר, לקהל הבוגר יותר, כרטיסי ביקור, ניירת משרדית, לכלל הציבור, הזמנות לכל אירוע, הזמנה לברית, הזמנות לימי הולדת, הזמנות לבר מצווה, הזמנות לבת מצווה, הזמנות לחתונה, ועוד מוצרים מודפסים שונים למטרות שונות ומגוונות.

 

בתי הדפוס בנויים גם למתן שירות בכמויות בינוניות וקטנות באמצעות מכונות דפוס דיגיטלי, שבשנים האחרונות כמעט כל בית דפוס שרוצה להישאר במשחק, רכש מכונת דפוס דיגיטלי כזו או אחרת, המסוגלת להדפיס באיכות גבוהה יותר או פחות.

 

בתי דפוס ובעיקר השכונתיים שביניהם, שואפים לתת מענה מהיר, כך שהעבודה נעשית מהיום להיום ובמקרה הפחות טוב, מהיום למחר.

 

בתי הדפוס הקטנים יותר והמקומיים, שואפים לעבוד גם עם מוסדות, כמו, הרשות המקומית, מוסדות החינוך המקומיים, והעסקים הגדולים, שבאזור הגיאוגרפי שבו ממוקם בית הדפוס, וזאת, כי ללא גופים גדולים, לבית דפוס כמעט אין זכות קיום ולא יוכל לשרוד, כי לתת שירות רק לקהל פרטי זה לא כלכלי לעסק.

053-9419494​